Apartments M&M

Nasza oferta

Apartament Miłoszkowo

+miejsc: 5
Nasz apartament to jedyne tego typu mieszkanie na terenie kołobrzeskiego kompleksu apartamentowego „Polanki”. Tylko u nas kuchnia z wyjściem na taras, dwie pojedyncze, indywidualne sypialnie z balkonem, telewizja, internet, książki i darmowe rowery.

Apartament Maksym

+miejsc: 6
95 metrowy, 6 osobowy apartament z tarasem (11,5 m2) oraz (14,2 m2) to samodzielne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z windą.

Apartament MirMar

+miejsc: 6
Jednopoziomowy apartament na niższym piętrze

Apartament Gregorowo

+miejsc: 4
45 metrowy apartament z jedną sypialnią i widokiem na basen.

Pop Art

+miejsc: 4
Luksusowy apartament zlokalizowany na terenie kompleksu Polanki Park

Loft design

+miejsc: 4
Niestandardowy apartament wyróżniający się ręcznie wykonanymi dodatkami w zestawieniu z luksusowymi sprzętami

PZ Pogoria 1980

+miejsc: 6
80 metrowy apartament ze 100 metrowym tarasem zlokalizowany na zamkniętym osiedlu Jantar. Mieszkanie idealne dla dużej rodziny, lub grupy znajomych posiada dwie indywidualne sypialnie, klimatyzacje, własny garaż, w pełni umeblowaną kuchnie, telewizor smar

Art Design

+miejsc: 6
80 metrowy Apartament dysponuje tarasem słonecznym i częścią wypoczynkową z dużym smart Tv i systemem nagłośnienia. Wyposażenie obejmuje designerskie meble, kuchnię ze zmywarką do naczyń, lodówką, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, piekarnikiem i

Sky

+miejsc: 4
Przytulny 50 metrowy apartament z własną garderobą, w pełni wyposażoną kuchnią, garażem wraz z dwoma bezplatnymi rowerami, oddzielną sypialnią i dużym tarasem z bezpośrednim widokiem na Park Nadmorski.

Apartamenty z widokiem na basen

+miejsc: 4
Apartamenty zlokalizowane są na drugim i trzecim piętrze kompleksu Polanki Park z nieograniczonym dostępem do krytego basenu, sauny, jacuzzi, siłowni, bawialni...

C305

+miejsc: 6
Apartament zlokalizowany na kompleksie " Polanki Park " . Z całorocznym bezpłatnym dostępem do: krytego basenu , brodzika dziecięcego, sauny, siłowni, bawialni.

B206

+miejsc: 4
Apartament z jedną sypialnią zlokalizowany na kompleksie "Polanki Park" z całorocznym dostępem do basenu krytego, brodzika, sauny, jacuzzi, siłowni, bawialni dla dzieci.